Doświadczenia w Praktyce

Odkrywaj jakie doświadczenia z produktami BASF mają rolnicy w całej Polsce.

Projekt Doświadczenia w Praktyce został stworzony w celu umożliwienia zainteresowanym rolnikom testowania produktów BASF na ich własnych polach i co najważniejsze – dzielenia się doświadczeniami i obserwacjami z tych doświadczeń z innymi. Uczestnicy programu obserwują rozwój swoich plantacji, komentują i robią zdjęcia, wszystko w celu jak najlepszego udokumentowania doświadczeń.

O Doświadczeniach w Praktyce: Polska

Kliknij na obrazki poniżej z uprawami i produktami, które Ciebie interesują i zobacz jakie doświadczenia prowadzą rolnicy w Polsce. Możesz także wyszukać (prawa górna część strony) najbliższe Doświadczenia do Twojego gospodarstwa. Ważne! Nigdy nie publikujemy tylko dobrych wyników poszczególnych doświadczeń. Jeśli publikujemy doświadczenie – publikujemy wszystkie ważne i kompletne wyniki niezależnie jakie one są, czy pozytywne, czy nie do końca.

  • Zapraszamy do odwiedzenia Doświadczeń w Praktyce!

Wybór doświadczenia

Wyszukaj doświadczenie

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.