Zimowa edycja Agroakademii Warzywniczej BASF 2018

Kompleksowe rozwiązania, nowości, eksperci – - rusza zimowa edycja Agroakademii Warzywniczej BASF 2018

Spotkania zimowe dla producentów warzyw na stałe wpisały się w kalendarz imprez i z każdym rokiem przyciągają coraz więcej uczestników.

W tym roku zaczynamy 30 stycznia w Krobii. Będzie to spotkanie dla producentów pomidora gruntowego.

Współorganizatorami spotkania są zrzeszenia: SGP Pudliszki oraz POMWITRUS i Wielkopolanie z Kotlina.

Partnerami wydarzenia są: Hazera, HM.Clause, ADOB, Grupa Mularski, AWIMEX, JAGRO. Patronem medialnym jest miesięcznik „Warzywa“ oraz portale warzywa.pl i warzywapolowe.pl

W związku z rosnącym brakiem siły roboczej w branży, wykład ekspercki będzie dotyczył zasad pozyskania i możliwości zatrudniania pracowników sezonowych.

31 stycznia – Łowicz - otwarte spotkanie dla producentów pomidora gruntowego oraz innych warzyw istotnych dla zakładu w Łowiczu.

Współorganizatorem spotkania jest ZPOiW w Łowiczu.

Partnerami wydarzenia są: Hazera, HM.Clause, ADOB, Grupa Mularski, AWIMEX, JAGRO. Patronem medialnym jest, miesięcznik „Warzywa“ oraz portalewarzywa.pl i warzywapolowe.pl

W związku z rosnącym brakiem siły roboczej w branży, wykład ekspercki będzie dotyczył zasad pozyskania i możliwości zatrudniania pracowników sezonowych.

Zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniach!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.