BASF Crop Protection Polska

BASF We create chemistry

Historia BASF zaczęła się w 1865 roku od produkcji barwników, jednak dziś nie ma prawie takiej dziedziny życia, w której produkty BASF nie miałyby zastosowania.

Większości z nas nazwa BASF kojarzy się z kasetami wideo lub taśmami magnetofonowymi i mało kto wie, że ten największy na świecie koncern chemiczny posiada ponad 8-tysięczną paletę produktów i oferuje swoim klientom rozwiązania w prawie wszystkich branżach, począwszy od petrochemii, budownictwa, przemysłu samochodowego i elektronicznego, opakowań i artykułów spożywczych po rolnictwo i żywienie zwierząt, przemysł papierniczy, kosmetyczny i środków czyszczących.

BASF Crop Protection

BASF Crop Protection jest jednym z światowych liderów w ochronie roślin.

Inwestując w badania i rozwój staramy się skupić na potrzebach naszych klientów. Nie zapominamy jednocześnie o zrównoważonym rozwoju, łącząc skuteczność naszych produktów z ochroną środowiska i odpowiedzialnością społeczną.


Nie multimedia czy autostrady danych, nie rozrywka czy wysokie osiągnięcia sportowe wyznaczać będą naszą drogę w XXI wiek lecz podstawowe pytanie: "Jak wyżywimy niebawem dziesięć miliardów ludzi?"


Dopasuj te witryne do swoich potrzeb.

Infolinia BASF

Infolinia Crop Protection

tel +48 22 570 99 90

BASF Polska


Aleje Jerozolimskie 154
02-326 Warszawa
Polska
tel. +48 22 570 99 99
fax. +48 22 570 95 99

http://www.basf.pl

Kontakt

Skontaktuj się z BASF Crop Protection

Dystrybutorzy

Zobacz listę dystrybutorów BASF Crop Protection

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.