Agricultural Solutions

wielkanoc a
Agriculture

Kontakt

Agro ambasadorzy

O programie

Celem programu ambasadorskiego Agro Ambasadorzy BASF jest promocja zrównoważonego rozwoju i innowacji w rolnictwie. Studenci uczestniczący w projekcie mają szansę zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej spółce i współpracować z ekspertami firmy. Każdego roku, w aktywnościach edukacyjnych oferowanych w ramach programu, bierze udział ok. 500 studentów. Podczas II edycji programu zorganizowaliśmy 9 wykładów edukacyjnych, 2 wycieczki dla studentów do Kombinatu Rolnego Kietrz, a także I Ogólnopolski Konkurs pt. „Dobre Praktyki Rolnicze w Twoim Regionie”. W 2018 roku partnerem programu zostało Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

Program prowadzony jest obecnie na trzech uczelniach: w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Poszukujemy studentów kierunków związanych z produkcją rolną, osób aktywnie działających w organizacjach studenckich i kołach naukowych, zainteresowanych dalszym rozwojem oraz zdobywaniem wiedzy.

Masz pytania dotyczące programu? Skontaktuj się z nami!

E-mail: anna.pesta@basf.com

Top