Agricultural Solutions Polska
bele słomy na polu
Agriculture

Kontakt

Mobilna prognoza pogody BASF dla rolników

Dzięki mobilnej stronie internetowej BASF rolnicy w każdym miejscu mają dostęp do najnowszych informacji o pogodzie.

Czy chcieliby Państwo mieć dostęp do informacji i wiadomości rolniczych z każdego miejsca? Dzięki mobilnej stronie internetowej m.agrar.basf.de prowadzonej przez BASF Pflanzenschutz Deutschland rolnicy zawsze, nawet poza domem, mają dostęp do aktualnych informacji.

Zakładka „Rolnicza prognoza pogody” zawiera informacje o aktualnej pogodzie i przedstawia szczegółową prognozę pogody na następnych 8 dni. Po przeprowadzeniu personalizacji użytkownik automatycznie otrzymuje informacje o pogodzie dla swojej lokalizacji.

W zakładce „Aktualności” na urządzeniu mobilnym użytkownik może odczytać najnowsze wiadomości, a po spersonalizowaniu strony dodatkowo otrzyma porady dla swojego regionu.

„Produkty” i „Szkodniki” to zakładki zawierające rozbudowane poradniki. Pod warunkiem personalizacji użytkownik otrzyma tam konkretne porady dotyczące środków ochrony roślin zalecanych dla jego upraw oraz szkodników, które mogą w nich wystąpić.

W zakładce „Kontakty” użytkownik znajdzie regionalnych przedstawicieli firmy BASF. Jeśli dokona personalizacji, wyświetli mu się przedstawiciel dedykowany bezpośrednio dla niego.

Na ile mobilni są nasi rolnicy?

Na ile mobilni są nasi rolnicy?

• 49% rolników w wieku poniżej 30 lat używa przy pracy smartfona, w przypadku 50-latków to tylko 10%.

• 95% rolników używa smartfonów co najmniej raz w tygodniu do celów zawodowych.

• Najczęściej wykonywane operacje: 86% rolników korzysta z Internetu w celu uzyskiwania informacji na tematy związane z rolnictwem.

• Największy odsetek poszukuje wiadomości na temat pogody.

Źródło: agriMA 2013

placeholder
Pogoda mobilna

Pogoda mobilna

Sprawdź mobilną wersję naszego serwisu.

Sprawdź
Top