Dlaczego warto skorzystać z programu lojalnościowego BeneFito? – podcast #40

Sezon ochrony roślin w trakcie. Oznacza to, że producenci rolni stają przed wyborem środków do ochrony swoich upraw. Czy rolnicy, oprócz wyboru preparatów najwyższej jakości umożliwiających osiągać wysokie i zdrowe plony, mogą zyskać coś więcej? Sprawdź!

Obecnie na rynku w Polsce jest wielu producentów środków ochrony roślin, którzy posiadają programy lojalnościowe dla klientów. To samo dotyczy firmy BASF, która od lat dostarcza rolnikom innowacyjne rozwiązania z zakresu wsparcia produkcji. Oferuje wysokiej jakości produkty oraz programy lojalnościowe dodatkowo gratyfikujących ich zakup. W tym roku firma BASF wprowadziła nowy program – BeneFito, o którym opowie kierownik ds. zarządzania kampaniami BASF – Rafał Maras.

Na czym polega program korzyści BeneFito?

Program Benefito to według Rafała Marasa pierwszy program rabatowy, który dostępny jest dla wszystkich grup gospodarstw, w tym gospodarstw rolniczych, sadowniczych i warzywniczych. – Poza tym w BeneFito wszystko będzie w jednym miejscu. To znaczy – każda pojedyncza promocja jest w ramach programu. To jest bardzo istotne dlatego, że wystarczy się raz zarejestrować i nie trzeba pamiętać o każdej poszczególnej promocji. Wszystko będzie się naliczać jakby na jedno konto. Istotne jest, że wymagana będzie rejestracja, ale tylko raz na samym początku. Natomiast później nie trzeba będzie pamiętać o każdej promocji z osobna – informuje ekspert.

Wszystkie rabaty w ramach zakupów od autoryzowanych dystrybutorów będą się sumować i naliczać automatycznie. W przypadku zakupu produktów od niezależnych sklepów (tzw. sklepów podhutrowych), wymagane będzie załączenie skanu faktury.

Zalety programu Benefito

Jak informuje nas ekspert, do najistotniejszych zalet możemy zaliczyć:

  • sumowanie się promocji w postaci punktów na jedno konto, z którego będzie można korzystać i wybierać nagrody na kilka sposobów (najatrakcyjniejszy to rabat),
  • karta przedpłacona,
  • refundacja produktów, czyli refundacja narzędzi do codziennej pracy.

Oprócz tego będzie cały szereg innych nagród. Natomiast te są najważniejsze. Istotną rzeczą jest to, że rejestracja do programu BeneFito będzie możliwa od początku kwietnia 2023, ale będą uwzględniane wszystkie zakupy wsteczne od początku roku, czyli od stycznia 2023 roku. Najważniejsze co trzeba zrobić to zarejestrować się na stronie www.basfagro.pl i zrobić ten pierwszy krok, czyli rejestrację do programu – dodaje Rafał Maras.

Top