BASF Agricultural Solutions
Rozwiązania dla Rolnictwa

Zrównoważony rozwój w rolnictwie

Wszystko w Twoich rękach

Zobowiązanie wobec ziemi

W BASF od ponad 100 lat dokładamy wszelkich starań aby zapewnić, że oferowane przez nas produkty i rozwiązania dla ochrony roślin są odpowiedzią na potrzeby rolników i wspierają produkcję rolną w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Zdajemy sobie sprawę jaką wartością dla rolnika i całej ludzkości jest ziemia i jej plony – jednocześnie wiemy, że poszanowanie środowiska naturalnego musi iść w parze z dochodowością produkcji rolnej, dlatego od lat inwestujemy w badania i rozwój nowych innowacyjnych produktów, które pozwolą sprostać wyzwaniom ciągle rosnącej populacji świata, a tym samym będą bezpieczne dla środowiska i ludzi.

Zrównoważone rolnictwo

  • Dobrze prosperujące rolnictwo stanowi część stabilnego otoczenia społeczno - ekonomicznego. Dlatego tak ważna jest współpraca, której celem będzie utrzymanie konkurencyjności produkcji rolnej przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego, A wszystko to po to, aby zapewnić konsumentom wysokiej jakości żywności w dostępnej cenie. Taką równowagę można osiągnąć poprzez inwestycje rządów i przemysłu w badania, partnerski dialog oraz zaangażowanie wszystkich zainteresowanych partnerów.
  • Twoja rola - rola rolników we wprowadzaniu zasad zrównoważonego rolnictwa do codziennych praktyk jest nieoceniona. Jednak pomimo wielu wyzwań, rolnicy potrafią sprostać temu zobowiązaniu, szanując naturę i z oddaniem dbając o swoją ziemię. Nasza firma aktywnie wspiera rozwój zrównoważonego rolnictwa i chce być partnerem w tym procesie poprzez innowacyjne środki ochrony roślin, które oferuje.

Woda

Woda

Jest jednym z najcenniejszych zasobów Ziemi

Zobacz więcej
Bioróżnorodność

Bioróżnorodność

Rolnictwo i różnorodność biologiczna: korzyści.

Zobacz więcej
Zdrowie pszczół

Zdrowie pszczół

Pszczoły miodne i rolnictwo – jak zapewnić im owocną współpracę

Zobacz więcej
Top