BASF Agricultural Solutions

Praca rolnika teraz jeszcze cenniejsza

Dlaczego
#PotrzebujemyRównowagi

>>Sprawdź<<

praca rolnika jeszcze ważniejsza
Rozwiązania dla Rolnictwa

Nasi ambasadorzy

3 edycja

Adrian Janczuk

Jest studentem III roku rolnictwa na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie. Od najmłodszych lat interesuje się rolnictwem. Wraz z rodzicami i bratem prowadzi gospodarstwo rolne ukierunkowane na produkcję roślinną i właśnie ta część branży najbardziej go pasjonuje.
W wolnym czasie udziela się społecznie. Aktywnie działa w samorządzie studenckim.

Urszula Łazarowicz

Ukończyła studia inżynierskie na kierunku rolnictwo, na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Obecnie kontynuuje naukę na I roku studiów magisterskich na kierunku zootechnika. Jest aktywnym członkiem Koła Naukowego Diagnostyki i Fitopatologii Molekularnej „Biohazard”. Z rolnictwem jest związana od dziecka i wiąże z nim swoją przyszłość. Dodatkowo interesuje się pszczelarstwo. Lubi poznawać nowe miejsca, czytać kryminały i podejmować w życiu nowe wyzwania.

Bogusz Marciniak

Pochodzący z województwa wielkopolskiego student III roku rolnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Interesuje się chemią i herbologią. Należy do Studenckiego Koła Rolników, gdzie wraz z przyjaciółmi tworzy wspólne projekty, a także aktywnie uczestniczy w życiu uczelni organizując „Wagary z przyrodą”. W wolnym czasie czyta książki i artykuły o tematyce ochrony roślin.

Daria Nowak

Jest studentką III roku Biotechnologii na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Uważa, że temat zrównoważonego rolnictwa powinien być bliski każdemu człowiekowi. W końcu każdy, na co dzień korzysta z zasobów tego sektora. Interesuje się postępem rolnictwa oraz jego wpływem na środowisko i społeczeństwo. Uważa też, że należy uświadamiać fakt, że jest nas coraz więcej na świecie a Ziemię mamy jedną. Dlatego też stawia sobie za cel szerzenie idei zrównoważonego rolnictwa prowadzonego w zgodzie z naturą.

Gerard Podedworny

Jest studentem rolnictwa w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od zawsze zainteresowany naukami przyrodniczymi, w szczególności biologią, rolnictwem oraz ogrodnictwem. Zaangażowany w popularyzację tematyki zrównoważonego rozwoju i ochrony bioróżnorodności. Pasjonat literatury i poezji śpiewanej, uwielbia uczyć się języków obcych oraz podróżować.

Rafał Popielec

Pochodzący z Zamojszczyzny student I roku studiów magisterskich na kierunku rolnictwo w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Od dziecka związany z rolnictwem, pomaga w prowadzeniu rodzinnego gospodarstwa nastawionego na produkcję roślinną oraz zwierzęcą. W wolnych chwilach lubi zgłębiać wiedzę agronomiczną oraz dobry film.

Jakub Śledź

Jest studentem I roku studiów magisterskich na kierunku rolnictwo na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Należy do studenckich kół naukowych Szczegółowej Uprawy Roślin „Koniczynka” oraz Ogrodników. Pasję do rolnictwa zaszczepił w nim sąsiad, który prowadzi małe gospodarstwo rolne. Dodatkowo interesuje się sportami zimowymi oraz trenuje amatorsko na tyczkach na nartach zjazdowych, a latem jeździ rowerem szosowym po Wzgórzach Trzebnickich. Jakiś czas temu odkrył w sobie nowe zainteresowanie powiązane z rolnictwem - produkcja wina.

Magdalena Kuryś

Studentka V roku Ogrodnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Pasjonatka ogrodów naturalistycznych, zielarstwa oraz szeroko rozumianego przetwórstwa owoców i warzyw. Wolny czas spędza na pieszych wycieczkach, podziwianiu wiejskiego krajobrazu oraz czytaniu książek Cobena

Top