BASF Crop Protection Polska

Ochrona rzepaku preparatami BASFRzepak jest gatunkiem, którego areał uprawy znacznie się powiększa w ostatnich latach w Polsce. Jeszcze kilka lat temu uważany był za bardzo trudną uprawę, ale w chwili obecnej sytuacja się zmienia. Z roku na rok rolnicy zdobywają coraz większą wiedzę na temat rzepaku. Plony rzepaku są stabilne w latach dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w agrotechnice, dostępie do nowych odmian oraz właściwie przeprowadzonej ochronie chemicznej.

Pomimo że już tak wiele wiemy na temat uprawy rzepaku, to jednak warto dalej kształcić się, doskonalić oraz utrwalać wiedzę, którą posiadamy, bo dzięki temu będzie można osiągnąć jeszcze lepsze wyniki plonowania oraz dobrej jakości nasiona.

Mamy przyjemność przekazać Państwu szereg informacji na temat uprawy rzepaku.
Pobierz broszurę - ochrona rzepaku przed chorobami

Dopasuj te witryne do swoich potrzeb.

Caryx® 240 SL

Energia przetrwania, rozwoju, plonowania

Pictor® 400 SC

Preparat fungicydowy stosowany w ochronie rzepaku.

Clearfield®

Technologia produkcji rzepaku

Cleravis® 492,5 SC

Herbicyd w Technologii Clearfield®

Fastac® Active 050 ME

Wygraj wyścig ze szkodnikami i pogodą!

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.