BASF Agricultural Solutions
Praca rolnika teraz jeszcze cenniejsza

Dlaczego
#PotrzebujemyRównowagi

>>Sprawdź<<

praca rolnika jeszcze ważniejsza
Rozwiązania dla Rolnictwa

Agro ambasadorzy

O Programie

Celem programu ambasadorskiego Agro Ambasadorzy BASF jest promocja zrównoważonego rozwoju i innowacji w rolnictwie. Studenci uczestniczący w projekcie mają szansę zdobywać pierwsze doświadczenie w międzynarodowej spółce i współpracować z ekspertami z firmy. Każdego roku, w aktywnościach edukacyjnych oferowanych w ramach programu, bierze udział ok. 500 studentów. Podczas II edycji programu zorganizowaliśmy 9 wykładów, 2 wycieczki dla studentów do Kombinatu Rolnego Kietrz, a także I Ogólnopolski Konkurs pt. "Dobre Praktyki Rolnicze w Twoim Regionie". W 2018 roku partnerem progrmau zostało Centrum UNEP/GRID-Warszawa.

Program prowadzony jest obecnie na czterech uczelniach: w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu oraz na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie.

Poszukujemy studentów kierunków związanych z produkcją rolną, osób aktywnie działających w organizacjach studenckich i kołach naukowych, zainteresowanych dalszym rozwojem oraz zdobywaniem wiedzy.

Masz pytania dotyczące programu? Skontaktuj się z nami!

E-mail: katarzyna.pruska@basf.com

Top