BASF Agricultural Solutions
Praca rolnika teraz jeszcze cenniejsza

Dlaczego
#PotrzebujemyRównowagi

>>Sprawdź<<

praca rolnika jeszcze ważniejsza
Rozwiązania dla Rolnictwa

Ceny giełdowe

Ceny większości płodów rolnych bardzo szybko się zmieniają, a żaden właściciel gospodarstwa rolnego nie może pozwolić sobie na inwestowanie w ciemno, zwłaszcza przy tak dużej zmienności, która cechuje m.in. rynek zbóż jarych i ozimych, rzepaku oraz kukurydzy.

Zapraszamy do zapoznania się z bieżącą sytuacją cenową na rynku pszenicy, rzepaku oraz kukurydzy.

W Polsce cenę płodów rolnych ustala się na podstawie aktualnego kursu EUR/PLN, do której dodawana lub odejmowana jest premia. Jej wielkość zależy od ceny transportu, magazynowania oraz aktualnej sytuacji panującej na krajowym rynku. Ceny płodów rolnych warto więc na bieżąco monitorować, ponieważ nie każdą zmianę da się przewidzieć.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników zapewniamy im szybki dostęp do bieżących cen płodów rolnych. Na naszej stronie prezentujemy aktualne ceny płodów rolnych – u nas można znaleźć na bieżąco aktualizowane ceny pszenicy, rzepaku oraz kukurydzy. Ceny płodów podawane są w Euro za 1 tonę. Oprócz aktualnych notowań w zestawieniach znaleźć można również historyczne ceny pszenicy, rzepaku oraz kukurydzy. Prezentowane dane przedstawiane są w sposób przystępny i zrozumiały, dzięki czemu każdy może zorientować się w aktualnej sytuacji panującej na rynku.

Ceny płodów rolnych przedstawiane są w przejrzysty sposób na wykresach, które prezentują zestawienia miesięczne, tygodniowe oraz dzienne wraz z aktualnymi trendami. Przejrzysta forma oraz czytelne wykresy pozwolą szybko przyswoić najświeższe ceny rynkowe.

Zastosuj teraz

Systiva® 333 FS

Systiva® 333 FS

Zaprawa nasienna o sile fungicydu nalistnego

Przeczytaj więcej...
Kinto Plus®

Kinto Plus®

Ochrona Twoich upraw przed wpływem niekorzystnych warunków pogodowych oraz chorobami to trudne zadanie. Dzięki nowej zaprawie nasiennej Kinto Plus® od BASF staje się to dużo łatwiejsze.

Przeczytaj więcej...
Dagonis®

Dagonis®

Plony jak z marzeń!

Przeczytaj więcej...
Top